08.08.2021
08.08.2021

Katowice , Grzegorz Cena : 100.00 PLN 693690490 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Szkło kominkowe - Temprix Polska

Firma Temprix Polska jest wiodącym producentem szerokiego asortymentu szkła i akcesoriów kominkowych. Prowadzimy wysoce wyspecjalizowaną sprzedaż produktów dla producentów piecy i kominków, firm oferujących w sprzedaży szkło kominkowe, małych zakładów szklarskich, salonów kominkowych na terenie Polski oraz osób prywatnych. Jesteśmy profesjonalną firmą, oferującą bezpieczne szkło kominkowe oraz wysokiej jakości certyfikowane produkty do eksploatacji kominków. Marka Temrpix jest rozpoznawalna na rynku niemieckim, francuskim oraz duńskim.


 


Zapraszamy na naszą stronę www: https://akcesoriakominkowe.pl


 


W swojej ofercie posiadamy m.in.:


- szyby do kominków                                      


- podstawy kominkowe          


- parawany kominkowe


- płyty ochronne na ściany                            


- uszczelki kominkowe


 


Szyby kominkowe


Firma Temprix produkuje szyby do wszystkich popularnych typów kominków oraz piecy opalanych drewnem. Jednocześnie oferujemy sprzedaż szyb kominkowych wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta. W swojej ofercie mamy szeroki wybór szyb kominkowych o zróżnicowanych parametrach. Sprzedawane przez firmę Temprix Polska szyby kominkowe są produkowane ze szkła kominkowego Robax produkcji niemieckiej, co gwarantuje ich wysoką jakość i dużą odporność na wysokie temperatury sięgającą 800°C. Posiadany park maszynowy pozwala wyprodukować dowolny kształt szyby do kominka, dzięki czemu możemy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. W oferowanym asortymencie wykonujemy ścięcia, zaokrąglenia oraz wiercimy otwory.


Naszą dewizą jest najwyższa jakość w rozsądnej cenie.


W gamie naszych produktów mamy szyby panoramiczne (półokrągłe), pryzmatyczne, gięte pod kątem prostym oraz szyby płaskie o grubości 3 mm, 4 mm i 5 mm. Oferujemy również szyby proste samoczyszczące w najnowszej technologii IR MAX oraz zupełną nowość na rynku polskim – szyby proste VS tzw. „lustro weneckie” w grubości 4 mm. 


Zdecyduj, jakiej szyby potrzebujesz i wyślij zamówienie, a my je zrealizujemy niezwłocznie.


Nie wiesz jaką szybę potrzebujesz, wyślij zapytanie mailem lub zadzwoń a nasz pracownik chętnie pomoże w doborze odpowiedniego modelu i odpowie na Twoje pytania. Na podstawie przesłanego zdjęcia kominka z szybą giętą jesteśmy w stanie ocenić jaki to jest model pieca, nawet jeśli używają go Państwo od 20 lat.


 


Podstawy kominkowe


W celu uniknięcia uszkodzenia podłogi przed i pod kominkiem od iskier lub kawałka palącego się drewna stosuje się podstawy kominkowe. Firma Temprix Polska oferuje podstawy kominkowe, o wytrzymałości do 650 kg, które wykonane są z różnego rodzaju szkła, stali lub aluminium. 


Podstawy kominkowe oferujemy w standardowych wymiarach a także realizujemy zamówienia na indywidualne zamówienie klienta.


 


Parawany kominkowe


W przypadku kominków tradycyjnych z otwartym paleniskiem najprostszym rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo, jednocześnie najtańszym, jest zastosowanie parawanu kominkowego.


Parawan kominkowy wykonany jest ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, przezroczystego lub barwionego (szkło przezroczyste, szare lub brązowe, a także szkło o fakturze lodu), także w wersji z nogami stalowymi lub ze stali nierdzewnej.


Szkło hartowane to szkło bezpieczne, odporne na rozbicie, wytrzymujące temperaturę 270°C.


 


Płyty ochronne na ściany


Zabezpieczenie ściany za kominkiem lub piecem przed promieniowaniem cieplnym może zagwarantować płyta ochronna. Firma Temprix Polska posiada w swojej ofercie 10 różnych modeli płyt ochronnych wykonanych z szkła hartowanego, o grubości 6 mm. Płyty nasze oferujemy w różnych wariantach wymiarowych jak i kolorach (szkło bezbarwne, w kolorze brązowym, szarym oraz szkło ice-look).


Wszystkie nasze płyty dostarczamy razem ze wspornikami do montażu naściennego. W celu zamontowania zakupionej płyty wystarczy wywiercić otwory w ścianie i powiesić płytę wykorzystując otwory w płycie.


 


Uszczelki kominkowe


Firma Temprix w swojej ofercie posiada uszczelki kominkowe okrągłe o średnicy od 6 mm do 18 mm i uszczelki płaskie tzw. taśmy, sprzedawane w praktycznych zestawach z klejem montażowym.