08.08.2021
08.08.2021

Katowice , Gość Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Obsługa nieruchomości biurowych

MIX GROUP to grupa firm, które wykonują usługi na budowy nieruchomości biurowych. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi uwzględniając indywidualne potrzeby Klienta i budując inwestycje o ciekawej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie zastosowane rozwiązania dają możliwość na łatwą aranżację i dopasowanie do szczególnych, często specjalistycznych wymogów. W procesie inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych wykorzystywane są postępowe techniki i przestrzegane najwyższe normatywy w zakresie ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość proponowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B zlokalizowane w interesujących lokalizacjach Krakowa oferując swoim Klientom pełną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim Klientom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” instaluje pasieki na dachach swoich biurowców. Doświadczony zespół ludzi wykonując swoją pracę służy każdorazowo profesjonalną pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest równolegle partnerem PLAY oraz T-Mobile posiadając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z jednym z największych profesjonalnym salonem meblowym w Krakowie mającym w sprzedaży nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.